La Capella Organizasyon Antalya Turkish Antalya La Capella Organizasyon Facebook English Antalya La Capella Organizasyon Deutsch Antalya La Capella Organizasyon Russian
La Capella Organizasyon Antalya - Antalya Organizasyon Firması Antalya Organizasyon Şirketi
 • LED ETKİNLİK DEKORLARI

  fildişi, koni ve led bistro dekorlar

  Fildişi, Koni, Palmiye, Led Bistro, Piramit vb birçok led etkinlik dekorlarının üretici firması olarak, sizi diğerlerinden farklı kılacak, akıllarda iz bırakacak özel tasarımlarla konseptlerinize dekor üretimi yapmaktayız. Özel projeler ile size özel led dekor tasarımları hazırlamak istiyoruz.

 • SÜSLEME VE DEKORASYON HİZMETLERİ

  Özel tasarımlı masa sandalye süslemeleri, şamdan seçenekleri, sahne giydirmeleri gibi klasik süsleme hizmetlerinin yanında özel konsept dekorasyonu, kurumsal tasarım uygulamalarına kadar birçok alanda süsleme ve dekorasyon hizmeti ile yanınızdayız.

 • DESK / KÜRSÜ / BACKDROP VE KURUMSAL REKLAM HİZMETLERİ

  Kurumsal etkinliklerinizde size özel tasarımlara sahip sahne, backdrop, kürsü, kırlangıç bayrak vb... birçok reklam baskı hizmetimizle yanınızdayız.

 • WATCHOUT / MAPPING GÖRÜNTÜ SAHNE HİZMETLERİ

  Güçlü teknik alt yapımız, tasarım ve prodüksiyon ekibimizle size teknik tanıtım imkanları sağlıyoruz. Toplantı ve Tanıtım faaliyetlerinizde müşterilerinizi ve bayilerinizi etkileyecek en son teknoloji hizmetlerimizden faydalanmak istemez misiniz?

Sahne / Dekor Hizmetlerimiz

La Capella Event Management Company / Fener Mah. 1967 Sok Deren Apt. No: 22/5 ANTALYA / +90 242 324 9454 / info@lacapella.org