La Capella Organizasyon Antalya My Space Antalya La Capella Organizasyon Facebook Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Yonja Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Youtube videoları Antalya La Capella Organizasyon Twitter Fan Sayfası

ANTALYA LA CAPELLA ORGANİZASYON | CANLI MÜZİK ORGANİZASYON
antalya düğün hizmetleri

Şirketimiz oteller, barlar, konserler, festivaller, galalar, balolar, yemek davetleri, çeşitli organizasyonlar ve sezonluk işler için canlı müzik orkestraları temin etmektedir.Şirketimizin, Türkiye genelindeki birçok sanatçı ve grupla anlaşması olup, birçok sanatçı ve müzisyene menajerlik hizmeti vermektedir.

Aktif olarak Otellerin sezonluk canlı müzik ihtiyaçlarını karşılamanın yanında, düzenlenen düğün, toplantı, karşılama vb. etkinliklerin canlı müzik ihtiyacını da karşılamaktadır.Bünyemizde bulundurduğumuz 150?nin üzerinde müzisyen kadromuz ve profesyonel arka plan destek ekibimizle tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek bir hizmeti sizlere sağlamaktayız.


After Show Orkestraları Şirketimiz bünyesinde yer alan, Duo, Trio, 5 Kişilik Orkestraların yanında talepleriniz dahilinde daha geniş orkestralarda sizlere en iyi hizmeti vermek için hazırız. After show grupları içerisinde klasik otel repertuarının yanında farklı tarzda ve farklı dönemleri icra eden orkestralarda bulunmaktadır. Oldies, Latin, Rock?n Roll, Pop, Country gibi türlerin yanı sıra 70ler , 80ler ve yeni liste şarkılarını icra eden gruplarımız mevcuttur.


Yemek Müziği ve Lobi Müziği Yemek Müziği ve Lobi müziği grupları otellerde haftanın 6 günü uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Yemek müziği 2 kişilik orkestralarla gerçekleştirilir. Otel bünyesinde bulunan farklı konseptlerdeki restoranlarda farklı müzisyen grupları çalıştırılmaktadır. Karşılama grupları trio veya duo orkestralarla hizmet vermektedir. Program süresi 1 saati geçmemek üzere ses sistemi gerektirmeyen pozisyonda hizmet verebilmenin yanında küçük ses sistemleri (portatif amfiler) ile de hizmet sağlanabilmektedir. Bu tarz ufak seslendirme ihtiyaçlarınızda size bu hizmetide sunmaktan mutluluk duyacağız.


Konsept Gruplar Şirketimiz bünyesinde kendi tarzını yaratmış grupların yanında sadece belirli konseptleri icra eden gruplarda bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak Şirketimiz bünyesinde yer alan Sattas (Reggie), Raksan (Rap) gruplarını verebiliriz. Bunlarla beraber sadece Country, Blues, Rock vb. türevleri icra eden gruplar da bu kategoriye girmektedir. Bu gruplar günü birlik ekstra programlar, özel geceler ve günlerde sahne almaktadır. Antalya içerisinde düzenlenen konser, festival vb gibi etkinliklerde şehir dışından gelen gruplar, otellerde de programları dahilinde sahne alabilmektedirler.


Fasıl ve Türkü Ekipleri Şirketimiz bünyesinde çeşitli müzik tarzlarını icra eden ekiplerin yanı sıra Türkü ve Fasıl ekipleri de bulunmaktadır. Ekipler duo, trio ve daha geniş orkestralardan oluşurlar. Çeşitli karşılama grupları, toplantılar, düğünler, Türk restoranları vb alanlarda sizlere en iyi hizmeti vermek için yeterli birikime sahip kadrolarımız mevcuttur. Fasıl ekipleri beraberinde dansöz hizmeti de verilebilmektedir. Otellerde organize edilen Türk gecelerine alternatif veya ek olarak orkestralarımız sizlere hizmet verebilmektedir.


Antalya Organizasyon