M.I.C.E (Meeting – Incentive – Congress – Event)

Incentive Programlarında Dikkat edilmesi gerekenler

Incentive yapı itibari ile motivasyon ve verimlilik üzerine kurulmuştur. Yapılacak incentive programlarının da özellikle bu iki öğeyi içeriğinde barındırıyor olması gerekmektedir. Yapılacak olan turlar, yemek organizasyonları, geziler, kültürel aktiviteler ve benzeri etkinlikler motivasyon ve verimlilik arttırıcı etmenlerdir. Turlar, geziler ve yemeklere ek olarak takım çalışmaları da incentive programınızın içeriğinde yer alması hedeflenen amaca daha yakın sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Profesyonel psikologlar tarafından hazırlanan oyunlar size çalışanlarınızı tanıma fırsatı tanırken çalışanlarınızın da kendi içindeki bağı güçlendirerek şirkete olan bağlılığını ve verimliliğini arttırmaya yardımcı olacaktır.
La Capella Organizasyon olarak size incentive alanında kaliteli çözümler üretmekten mutluluk duyuyoruz. Hem organizasyon alanında hem de takım oluşturma aktivitelerinde psikolog eşliğinde gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetleri size raporlayarak amacına uygun hizmeti size sağlıyoruz. Takım oluşturma (team building) aktivitelerinde profesyonel oyun parkları, animatörler, sunucular, oyun ekipmanları gibi birçok hizmet kendi iç bünyemizden karşılanmaktadır. Bu sayede size hızlı ve ekonomik çözümleri profesyonel olarak sağlayabilmekteyiz.
Anlaşmalı olduğumuz 200 kişilik teknemiz, Otobüslerimiz ve tur rehberlerimizle size özel turları ve gezileri sunmaktan ayrıca mutluluk duyarız.
La Capella İncentive alanında size neler sunuyor;
Şişme Oyun Parkları
Profesyonel Animasyon Hizmetleri
Portatif ses sistemleri
Sunucu Hizmeti
Psikolog eşliğinde düzenlenen team building aktiviteleri
Firmanıza özel hazırlanan oyun parkurları
Yat ve Doğa Turları
Rafting Turları
Gündüz Aktiviteleri
Turnuvalar
Profesyonel Raporlama
antalya incentive ve team building
antalya ses ışık ve görüntü sistemleri
La Capella Organizasyon ve Event Management - ANTALYA
Fener Mah. 1967 Sok. Deren Apt No: 22/5
ANTALYA / TURKEY

Tel: +90 242 324 94 54 / +90 507 335 66 39

Mail to: info@lacapella.org

 La Capella Organizasyon Antalya My Space Antalya La Capella Organizasyon Facebook Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Yonja Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Youtube videoları Antalya La Capella Organizasyon Twitter Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Linked In Fan Sayfası

Copyright © 2012 La Capella Event Management - ANTALYA - All Rights Reserved