Canlı Müzik Hizmetleri

Şirketimiz oteller, barlar, konserler, festivaller, galalar, balolar, yemek davetleri, çeşitli organizasyonlar ve sezonluk işler için canlı müzik orkestraları temin etmektedir.Şirketimizin, Türkiye genelindeki birçok sanatçı ve grupla anlaşması olup, birçok sanatçı ve müzisyene menajerlik hizmeti vermektedir.

Aktif olarak Otellerin sezonluk canlı müzik ihtiyaçlarını karşılamanın yanında, düzenlenen düğün, toplantı, karşılama vb. etkinliklerin canlı müzik ihtiyacını da karşılamaktadır.Bünyemizde bulundurduğumuz 150?nin üzerinde müzisyen kadromuz ve profesyonel arka plan destek ekibimizle tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek bir hizmeti sizlere sağlamaktayız.

After Show orkestraları

Lobi Karşılama ve Yemek Müziği

Konsept Gruplar

Ünlü Sanatçı Konserleri

Canlı Müzik Şovları

Fasıl ve Türkü Ekipleri

Senfoniler & Klasik Müzik

After Şhow Orkestraları

Şirketimiz bünyesinde yer alan, Duo, Trio, 5 Kişilik Orkestraların yanında talepleriniz dahilinde daha geniş orkestralarda sizlere en iyi hizmeti vermek için hazırız. After show grupları içerisinde klasik otel repertuarının yanında farklı tarzda ve farklı dönemleri icra eden orkestralarda bulunmaktadır. Oldies, Latin, Rock?n Roll, Pop, Country gibi türlerin yanı sıra 70ler , 80ler ve yeni liste şarkılarını icra eden gruplarımız mevcuttur.

Yemek Müziği ve Lobi Müziği

Yemek Müziği ve Lobi müziği grupları otellerde haftanın 6 günü uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Yemek müziği 2 kişilik orkestralarla gerçekleştirilir. Otel bünyesinde bulunan farklı konseptlerdeki restoranlarda farklı müzisyen grupları çalıştırılmaktadır. Karşılama grupları trio veya duo orkestralarla hizmet vermektedir. Program süresi 1 saati geçmemek üzere ses sistemi gerektirmeyen pozisyonda hizmet verebilmenin yanında küçük ses sistemleri (portatif amfiler) ile de hizmet sağlanabilmektedir. Bu tarz ufak seslendirme ihtiyaçlarınızda size bu hizmetide sunmaktan mutluluk duyacağız.

 

Konsept Gruplar

Şirketimiz bünyesinde kendi tarzını yaratmış grupların yanında sadece belirli konseptleri icra eden gruplarda bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak Şirketimiz bünyesinde yer alan Sattas (Reggie), Raksan (Rap) gruplarını verebiliriz. Bunlarla beraber sadece Country, Blues, Rock vb. türevleri icra eden gruplar da bu kategoriye girmektedir. Bu gruplar günü birlik ekstra programlar, özel geceler ve günlerde sahne almaktadır. Antalya içerisinde düzenlenen konser, festival vb gibi etkinliklerde şehir dışından gelen gruplar, otellerde de programları dahilinde sahne alabilmektedirler.

 
  • antalya kongre organizasyonu
  • antalya düğün organizasyonu
  • antalya ses ve ışık kiralama
  • antalya reklam tasarım
prev next