La Capella Organizasyon Antalya Turkish Antalya La Capella Organizasyon Facebook English Antalya La Capella Organizasyon Deutsch Antalya La Capella Organizasyon Russian
La Capella Organizasyon Antalya - Antalya Organizasyon Firması Antalya Organizasyon Şirketi
 • NEREDEN GELİYORUZ?

  Antalya Ses Işık

  La Capella İtalyanca "Bir orkestra" manasına gelen müzik terimidir.

  Markamızın da yansıttığı üzere müzik temelli kişilerin oluşturduğu profesyonel bir müzik ajansı olarak 2009 yılında Antalya'da faaliyete başladık. Sektörün kalite çıtasını daha ileriye taşımak adına profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri yatırımları yaptık. 2010 yılında Antalya Convention Bureau üyesi olan tek Event ve Organizasyon firması olarak M.I.C.E alanında bölgenin önde gelen etkinlik yönetimi firmaları arasında yerimizi aldık. Bu dönemde Expo 2016 tanıtım çalışmaları için AIPH ile bakanlık düzeyinde gerçekleşen organizasyonlara katkı sağladık. Kurumsal alanda teknik ve personel tedariki yanında, Lansman, Tanıtım, Medya, Reklamcılık gibi alanlarda da bölge standartlarının oldukça üzerinde teknik yatırıma sahip bir firma olarak, yüksek kalite ekipman ve profesyonel kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 • NELER YAPIYORUZ?

  Antalya Orkestra

  La Capella'nın temel taşlarını oluşturan Booking, Teknik tedarik, M.I.C.E Tedarik, Profesyonel Düğün Hizmetlerinin yanı sıra Şov ve Gösteri grupları Tedariki, Konser ve Festival Organizasyonları, Kurumsal Tanıtım ve Lansman Hizmetleri , Reklam ve Medya Hizmetleri alanında en üst kalitede sizlere hizmet vermekteyiz.

 • NEDEN BİZ?

  Antalya Ses Işık Sistemi Kiralama

  Profesyonel Genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Tüm ihtiyacınız olan teknik destek kendi iç bünyemizden karşılamaktayız, böylece daha uygun maliyetlerle ihtiyacınıza uygun ürünleri size sunabilmekteyiz. Bölgeyi tanımanın ötesinde bölgeyi yönlendiren firmayız. Geniş bir portföyle hizmet vermekteyiz. Taleplerinize hızlı cevap verebilecek altyapıya sahibiz. Mükemmeliyetçiyiz. Proaktif çalışmayı benimsiyoruz. Biz bu işin mutfağından geliyoruz.

 • MİSYONUMUZ NEDİR?

  Antalya Düğün

  Daha kaliteli, daha profesyonel, daha verimli, daha müşteri odaklı bir sektör oluşturabilmek adına öncü firma olma misyonuna sahibiz. Sektörün bu alanlardaki açıklarını kapatmak ve müşterilerimize optimum zaman ve optimum fiyatta kaliteyi sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Web Sitelerimiz

EX- Sitelerimiz

La Capella Event Management Company / Fener Mah. 1967 Sok Deren Apt. No: 22/5 ANTALYA / +90 242 324 9454 / info@lacapella.org