M.I.C.E (Meeting – Incentive – Congress – Event)

Events (Etkinlik Organizasyonu)

Toplantı ve Kongre organizasyonunun en unutulmaz yanı etkinlik organizasyonlarıdır. Müşteri, bayi ve çalışanlarınızın motivasyon ve verimliliğini arttırmanızı sağlayacak gala veya parti etkinlikleridir. Bu etkinlikler hem düzenlediğiniz etkinliğin akılda kalıcılığını arttırır hem de katılımcıların rahatlayarak iş hayatına daha verimli başlamasını sağlar.
Firmamıza ait ses, ışık ve görüntü sistemleri, canlı müzik grupları, menajerlik birimi, animasyon şov ve gösteri grupları sayesinde size hızlı, kaliteli ve uygun bütçeli çözümler üretmekteyiz. Düzenleyeceğiniz gala gecelerinde profesyonel sahne kurulumunun yanında masa ve sandalye süslemeleri, dekorasyon hizmetleri, sanatçı temini, dj ve parti organizasyonları, şov ve gösteri grupları gibi hizmetleri de kendi iç bünyemizde karşılamaktayız. 150nin üzerinde müzisyen 40ın üzerinde dj ve dünya genelinde antlaşmalı olduğumuz birçok sanatçının tüm rider malzemeleri kendi iç kaynaklarımız tarafından karşılanmaktadır.
La Capella Organizasyon olarak standart parti organizasyonlarının yanında firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan veya seçmiş olduğunuz bir tema üzerinde de size özel konsept parti ve geceler düzenleyebilmekteyiz. Bunlara örnek olarak, Vampires, 1001 Nights, Geisha (Japon), Fire Brigade (Foam Parti) konseptlerimiz veya White Night, Black Light Party, Red Party gibi tema partileri verebiliriz.
Düzenlemek istediğiniz Canlı Müzik Organizasyonlarınızda, Rusça, Almanca, İnternasyonel, Türkçe repertuara hakim gruplarımız yanında konsept tarzlarda da grupları size sunabilmekteyiz. Örneğin, reggie, rock n roll, blues, pop, jazz vb…
Size Sunduğumuz Başlıca Event hizmetlerimiz;
Canlı Müzik Orkestraları
Sanatçı Organizasyonları
DJ Performansları
Perküsyon ve Ritim Şovu
Gösteri ve Şov Grupları
Bireysel Şovlar (Ateş Şovu, Fakir Şov, Zenne, Dansöz, Palyaço, Sihirbaz Gösterileri vb…)
Mehter Takımı
Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri
Parti Organizasyonları
Konsept ve Tema Gece Organizasyonları
Masa ve Sandalye Süslemeleri
Alan Dekorasyonları
Firmaya Özel Tasarlanmış Gece Organizasyonları
Sunucu Hizmetleri
Etkinlik Fotoğraf ve Kamera Çekimi
Havai Fişek Gösterisi
Dijital Baskı ve Sahne Üstü Dekorasyonu
Lazer Şovu
Işık Gösterileri
Özel Tasarım ve Uygulamalar
Teknisyen Servisi
Host ve Hostes ve Manken Servisi
Defile Organizasyonu ve Podyum Kurulumu
Neon ve Led Işık Özel Tasarım ve Dekorasyonları
antalya event
antalya ses ışık ve görüntü sistemleri
La Capella Organizasyon ve Event Management - ANTALYA
Fener Mah. 1967 Sok. Deren Apt No: 22/5
ANTALYA / TURKEY

Tel: +90 242 324 94 54 / +90 507 335 66 39

Mail to: info@lacapella.org

 La Capella Organizasyon Antalya My Space Antalya La Capella Organizasyon Facebook Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Yonja Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Youtube videoları Antalya La Capella Organizasyon Twitter Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Linked In Fan Sayfası

Copyright © 2012 La Capella Event Management - ANTALYA - All Rights Reserved