M.I.C.E (Meeting – Incentive – Congress – Event)

Kurumsal Firmalara kurumsal çözümler üretmek için profesyonel M.I.C.E birimimiz sizin hizmetinizdedir. Düzenlemek istediğiniz kongre, toplantı, fuar, gala, bayi toplantısı vb… organizasyonlarda, otel seçimi, ulaşım, karşılama, toplantı destek, back up hizmetleri, takım oluşturma oyunları, gala ve event organizasyonu dahil olmak üzere tüm alanlarda size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
La Capella Organizasyon olarak diğer firmalardan farkımız, kurumsal hizmetlerimizin tamamında tüm müşterilerimiz için özel bir proje geliştirmemiz ve bu projenin tüm detaylarını müşterimiz adına yönetmemizdir. Müşterilerimize verdiğimiz özel Back-up hizmeti sayesinde etkinliğiniz dâhilinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin tedarik yönetimi tarafımızdan yapılabilmektedir. Antalya’da faaliyet gösteren bir firma olarak bölgeyi iyi tanıyor ve size sağladığımız tedarik yönetimi sayesinde maliyetlerinizi azaltıyoruz. Ayrıca bünyemizde bulundurduğumuz AR-GE ekibi ve İmalat ekibimiz, özel çözümleri hızlı, kaliteli, profesyonel ve uygun maliyetlerle oluşturmamızı sağlıyor. Ayrıca, güçlü öz sermaye ve ekipman yapımız sayesinde ihtiyacınız olan birçok hizmeti ilk elden size sağlayabiliyoruz.

Otel Seçimi ve Toplantı Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Bayileriniz, Müşterileriniz veya çalışanlarınız için gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, etkinliği gerçekleştireceğiniz otel veya alanın size sunduğu niteliklerin yanında yapısının da büyük önemi vardır. Etkinliğin gerçekleşeceği otelin size sunduğu hizmetler otelin yapısı itibari ile değişkenlik gösterebilmektedir. Ağırlıklı olarak tatil oteli olarak hizmet veren oteller toplantı ve kongre alanında donanım, salon, yetişmiş personel eksiği yaşayabilmektedir. Bu anlamda bölgeye ve otellere hâkim olan bir danışman firma ile çalışmakta fayda bulunmaktadır. La Capella Organizasyon olarak size profesyonel hizmet vermek için çözüm ortağı olarak çalıştığımız tüm otelleri bu kriterler dâhilinde değerlendiriyor ve yapmak istediğiniz etkinliğe uygun olup olmayacağı konusunda size hazırladığımız toplantı projesinde otel detaylarını da bildiriyoruz. Ayrıca Akdeniz bölgesinde faaliyet gösteren bir firma olarak size otellerin doluluk oranları ile bağlantılı olan fiyatları anlık olarak takip ederek uygun bütçeli çözümler ve kampanyalı fiyatları sunuyoruz.
Yurtdışı ve Antalya dışındaki şehirlerden gelen misafirleriniz için sizlere VIP araç, özel servis gibi hizmetlerin yanında havaalanından ve otobüs terminalinden otele ulaşım hizmetlerini de sağlamaktayız.
Otelde ve Havaalanında gerçekleştirdiğimiz profesyonel karşılama hizmetleri sayesinde misafirleriniz ve siz kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Etkinliğinizin devam ettiği sürece rehberlerimiz sizin tüm taleplerinize anında destek vermek için sizin yanınızda olacaktır. Verdiğimiz Back-up hizmeti sayesinde yapmış olduğunuz iş gezisini bir tatile dönüştürebilirsiniz. Müşteri veya Çalışanlarınız için oluşturduğumuz etkinlik programı ile size etkinlik tarihi boyunca zamanınızı verimli değerlendirme imkânını sunmaktayız.
antalya organizasyon hizmetleri
antalya ses ışık ve görüntü sistemleri
La Capella Organizasyon ve Event Management - ANTALYA
Fener Mah. 1967 Sok. Deren Apt No: 22/5
ANTALYA / TURKEY

Tel: +90 242 324 94 54 / +90 507 335 66 39

Mail to: info@lacapella.org

 La Capella Organizasyon Antalya My Space Antalya La Capella Organizasyon Facebook Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Yonja Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Youtube videoları Antalya La Capella Organizasyon Twitter Fan Sayfası Antalya La Capella Organizasyon Linked In Fan Sayfası

Copyright © 2012 La Capella Event Management - ANTALYA - All Rights Reserved